Web Analytics Made Easy - StatCounter
Shkurte Fejza T festojm kuq e zi si vet historia jon

Shkurte Fejza T festojm kuq e zi si vet historia jon

<

Shkurte Fejza

Shkurte Fejza

Shkurte Fejza, kengetarja e mega-hitit kombetar

Ju kujtohet besoj lajmi që e sollëm javë më parë ne në gazetën tonë ku këngëtarja e njohur Shkurte Fejza pozoi dhe u duk si një vajzë e re para aparatit të ...

Neda Karafili zedhenese e Aleances Kuq e Zi.

Kengen "Ngjyra e Kuqe" qe po then rekorde, u fol se Adriani ia ka dedikuar Luana Vjollces, por ai vet e mohoi duke thene se kjo ngjyre shkon me flamurin ne ...

Në Kosovë komentohet si këngëtarja capkëne e estradës shqiptare. Kjo është këngëtarja Loreta Kacka, apo sic njihet në muzikë vetëm si Lori.

Shkurte Fejza, sjell nje Mega album per 100 Vjetor

Spektakli i cili u ndoq dhe u komentua shumë, “Zhurma Show Awards 2012” ofroi jo vetëm cmime, por edhe të ftuar specialë, të cilët me veshjet e tyre kuq e ...

Këngëtarja e super-hitit mbarëshqiptar “Xhamadani vija-vija”, Shkurte Fejza, si duket i ka pëlqyer kaq shumë dora e fotografit Veton Osmani, ...

Edhe Dafina kuqezi

Shkurte Fejza, vitet 70'

Megjithëse ajo ka dashur t'i mbajë sekret veshjet e saj, të cilat tashmë duket se janë gati të krijuara nga stilistja e njohur kosovare Vjollca Llapashtica, ...

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj si duket nuk ka ndonjë mundësi të sjellë ndonjë këngë, por që don të jetojë edhe qoftë me një fotografi.

“Kuq e Zi” ka qenë veshja e cila është munduar të respektohet nga të gjithë artistët e shumtë të cilët kishin mbërritur për të qenë të pranishëm në mbrëmjen ...

Ç'ke Kosovë Që Po Lëshon Za ::

student.jpg

Genta në funpage-in e saj i lutet fansave që ti japin një "like" faqes ku tregon John Gocin në adresën e tij të facebookut./Albavipnews/

Modelja e njohur shqiptare e cila kohët e fundit njihet edhe si këngëtare, vazhdon të ketë punë dhe të qëndrojë në Amerikë, pasi sic ka treguar ajo për ...

"Kosova Sot": Sa jeni shoqeruar si adoleshente dhe me ke keni qendruar me teper? Arta Bajrami: Kam qene mjaft e shoqeruar. Nuk e fsheh faktin se edhe une ...

Album: Shtëpi E Vjetër 2014

Elvana Gjata ne Londer "Kuq e Zi".

Luan Krasniqi ne festen kuq e zi

Bleona ne tapetin e kuq ne Londer.

A i ka zmadhuar Fjolla Morina të pasmet? Këngëtarja e tregon “live” në emision - Bota Sot

Pal-Lekaj-2.jpg

Edona Llalloshi feston vitin e ri artistik me bashkeshortin

Obama me Kuq e Zi

bahtii.jpg

Modelja Shkurte Ajeti Behet Nene.

Saturday, 11 February 2012

Këngëtarja seksi do të vijë ndryshe në klipin e ri. Megjithëse të paktën modeli i flokëve stil Rihana ka vite që ka qenë në trend, ajo do të vijë kështu sic ...

Cfare ben Gresa zakonisht, kur ka kohe te lire? Pastron, gatuan, lexon, pushon…? Gresa: Edhe pse kam shume pak kohe te lire, ate e kaloj me familje, lexoj, ...

Nuk e di se çfarë ka pasur këto ditë këngëtari Flori Mumajesi, pak ditë më parë ne dinim një sms që i kishte dërguar Adrian Gaxhës duke e ofenduar, ...

Album: Sillet E P'shtillet 2017

Bleona Qereti shton ne peshe.

Bleona Qereti per Festen e Flamurit Vesh Bluzen me Flamur Kombetar.

Këngëtarja shqiptare falë pjesëmarrjes në evenimente të muzikës botërore, duke e qenë e ftuar dhe duke kaluar nëpër tepihun e kuq, ajo po vazhdon të bie në ...

Flori shikon punen e jo kritikat

VIP Ballina: Revista PALOMA - 4 Shkurt 2012

Album: Për Mua Je Kryevepër 2012

Nuk i pëlqen ta parashikojë shumë të ardhmen, por ka në mendje një ide, e shikon vetëm pas 30 vjetëve si aktori i madh Shon Koneri dhe me një familje të ...

Artisti i cili kohët e fundit shihet dhe komentohet shumë si mik i mirë me dj e famshëm Antoine, Ludovik Karrica është parë këto ditë në Prishtinë.

Pse ne videon "Kuq e Zi" djemte duken si te ndare?

@agnesa_isufii0

“Rrënqethu shqip” ka mbajtur premtimin, pikërisht në stadiumin e Prishtinës ka sjellë këngëtarët më 'in' të muzikës moderne dhe popullore në mbrëmjen e 27 ...

Eshte fjala per reperin e njohur shqiptar Rebel a.k.a Unikkatil ka publikuar këngën e tij më të re, “Kuq e Zi” ...

Devis Xherahu ben publike lidhjen me Miss-in, ish gruaja shperthen.

Foto galeri

@tatjanatemelko1 · Tatjanatemelko

VIP Ballina: Revista PLUS - 16 Dhjetor 2011

Angela Martini e kuqe ne "People's Choice Awards 2012” (Video)

Floriani i “Ngjyres se kuqe” i mbush 13 vjeç

Aurela Gace si duket i është rikthyer baladave, ajo ashtu sic kishte premtuar ka sjellë këto ditë këngën e saj më të re “Tranzit”, me një video të bukur, ...

Ne rrugen qe ju keni bere drejt skenes dhe kinematografise, a ju kujtohet shfaqja e pare dhe si e keni perjetuar ate cast? Isha nxenes i shkolles normale ne ...

VIP Ballina: Revista Plus - 10 Shkurt 2012

Diellza Kolgeci dhe Edis Kuraja ne Qilimin e Kuq

Është jo vetëm një këngëtare që ka bërë “boom”, por edhe një nga femrat më seksi në skenën shqiptare. Me të drejtë 2011-a mund të cilësohet si “viti i ...

Rezarta Shkurta: Jam e pafajshme, nuk kam dhunuar kolegen.

Alkena, je shume aktive ne rrjetet sociale (Facebook, Twitter) ku zakonisht ve ne pah problemet qe te preokupojne me shume, e qe jo ralle here eshte gjendja ...

Eshte ndare nga jeta aktorja e njohur e humorit kosovar Zyrafete Gashi, e njohur si Zyra. Zyra ka qene disa vite e semure, por si duket artisten e mundi kjo ...

Fundjavën e kaluar dhe konkretisht të shtunën e 25 shkurtit në Los Angeles është shfaqur premiera e filmit “Virgin Eyes”, ku regjia është bërë nga Roxine ...

Shqipëria bën pa secilin nga ne, por nuk bën dot pa Gjergj Kastriotin | Bota Press .

Friday, 13 January 2012

Në programin e vitit të ri në RTV21, Sinan Hoxha megjithëse ka qenë i ftuar, mungoi, ndërsa aty ishte Seldi dhe Meda. Ishte koha kur ata sapo kishin ...

Revista BLUETOOTH - 24 Nentor 2012

"Kjo Zemer" e bukur, por jo si "Ngjyra e Kuqe".

por edhe këngët e bukura të artisteve Shkurte Fejza e Doruntina Qamili.

Erdhi video e superhitit “Ngjyra e kuqe”

Kosova tashmë ka pesë vjet që e ka simbolin e vet, edhe kur i referohet flamurit të një shteti.

Jon Tarifa

Tuna dhe Noizy presin nje femije.

Zbulohet arsyeja e rrëzimit të aeroplanit me të cilin po udhëtonte lojtari i Premierligës

Anita Mucaj e Ramush Haradinaj

“Zhurma Show” kete here 'Kuq e Zi”

VIP Ballina: Revista PALOMA - 24 Dhjetor 2011

Besoj se edhe ju lexues e keni dëgjuar të paktën një herë këngën “Ngjyra e kuqe” e kënduar në “Kënga Magjike 2012” nga këngëtari Adrian Gaxha dhe Floriani.

Më në fund vjen një lajm i mirë për motin në vendin tonë

Aferdita, e nxehte si zjarri... [VIDEO]

Revista PALOMA - 29 Shtator 2012

Rudina Xhunga Martohet

Page 1. »

Samir Muhaxheri

PD-PS te perndjekurit, legalizimet, siguracionet by Gazeta Metropol - issuu

Kjo është shuma që do të marrë Majlinda Kelmendi pas fitores në Tel Aviv

12 vjecari Florian Beqiri nga Shkupi, djaloshi qe emocionoi te gjithe me zerin e tij te vecante gjate duetit me Adrian Gaxhen ne Kenga Magjike me kengen " ...

Bleona nga Tapeti Kuq ne Tapetin e Bardhe.

Dhe si mundet te hynit ne “Cirque du Soleil” pikerisht ne shfaqjen “Love-Beatles” shume e njohur ne gjithe boten?

HYSEN TËRPEZA - Një legjendë për Kosovën - MUSTAFË XHEMAILI Prishtinë, 2004

Djaloshi simpatik i skenës shqiptare, Seldi Qalliu, si duket e ka marrë seriozisht konkurrimin në “Dancing With the Stars 3”. Ai ka treguar se kërcimin e ka ...

@besart_27 · Besart Meta

1547871974?v=1